У Львові створили петицію про відмову косіння трави на газонах

Львів’ян закликають підписати електронну петицію щодо відмови від косіння трави на газонах та перехід на створення багаторічних декоративних лук.

24.07.2023
У Львові створили петицію про відмову косіння трави на газонах

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила співзасновниця Zero Waste Lviv Діана Попфалуші.

“Вже не перший рік різні активісти/ки і ГО працюють з цим питанням, але постійно потрібно про це нагадувати”, – зазначила Діана.

Також вона додала, що, зокрема, на Меморіалі Героїв Небесної сотні розквітнув газон із польовими квітами. Такі зелені зони потребують менше коштів на обслуговування.

«Скошуючи максимум двічі на рік, ми економимо кошти, окрім того, луг потребує поливу лише перші тижні, далі майже не потребує»,додають екологи.

Підписати петицію можна за посиланням.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.