Україна збила російський винищувач за допомогою Patriot — CNN

Інші системи ППО, які є на озброєнні в України, не мають для цього достатньої дальності ураження.

19.05.2023
Україна збила російський винищувач за допомогою Patriot — CNN

Про це повідомили у коментарі CNN неназвані представники Пентагону і Конгресу США.

Як зазначається, російський літак, на який націлився Patriot, збирався запустити ракети по українських цілях. За їхніми даними, російський винищувач збили останніми тижнями.

Російські літаки здебільшого залишаються за російськими оборонними лініями через, що Україні складно їх збивати за допомогою систем меншої дальності. Американські посадовці заявили, що українці самі ухвалюють рішення, як застосовувати Patriot для свого захисту.

Проте, представники Конгресу стверджують, що з сучасними винищувачами Україні буде легше націлюватися на російські літаки, а також не доведеться для цього витрачати дорогі боєприпаси для Patriot, які були створені для перехоплення балістичних ракет.

Нагадаємо, у ніч на 4 травня українським військовим вперше вдалося збити російську аеробалістичну ракету “Кинджал” за допомогою Patriot.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.