Пентагон підтвердив, що Україна збила російський «Кинджал» за допомогою Patriot

У ніч на 4 травня українським військовим вперше вдалося збити російську аеробалістичну ракету “Кинджал”.

10.05.2023
Пентагон підтвердив, що Україна збила російський «Кинджал» за допомогою Patriot
Фото: умовне

Про це заявив речник Пентагону бригадний генерал Патрик Райдер, передає CNN.

«Я можу підтвердити, що вони збили російську ракету, застосувавши систему протиракетної оборони Patriot. Як ви знаєте, ця система є частиною ширшого спектра засобів протиповітряної оборони, які Сполучені Штати та міжнародна спільнота надали Україні», — сказав Райдер.

Речник Пентагону додав, що США та їхні партнери продовжуватимуть нарощувати засоби ППО наземного базування та боєприпаси, «щоб допомогти Україні контролювати своє суверенне небо та захистити своїх громадян від росії».

Нагадаємо, 9 травня США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на 1,2 млрд доларів. Це 38-й пакет допомоги від серпня 2021.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.