США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на 1,2 млрд доларів

Новий пакет стане вже 38-им від серпня 2021.

09.05.2023
США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на 1,2 млрд доларів

9 травня США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на 1,2 млрд доларів. Він надається в рамках Ініціативи сприяння безпеці в Україні, тобто озброєння передадуть не зі складів Міністерства оборони США, а замовлять у виробників.  Про це повідомляє Пентагон. 

“Цей пакет USAI підкреслює незмінну прихильність США до задоволення найбільш нагальних потреб України шляхом надання критично важливих короткострокових можливостей, таких як системи протиповітряної оборони та боєприпаси, а також розбудови спроможності Збройних сил України захищати свою територію і стримувати російську агресію в довгостроковій перспективі. Це передбачає виділення додаткових артилерійських снарядів калібру 155 мм та підтримку технічного обслуговування, що дозволить Україні краще підтримувати наявні системи та обладнання”, – йдеться у повідомленні. 

У Пентагоні наголосили, що  USAI – це повноваження, в рамках якого Сполучені Штати закуповують озброєння у промисловості або у партнерів. Це оголошення є початком процесу укладання контракту на надання Україні додаткових можливостей.

У пакет військової допомоги увійшло таке озброєння: 

  • Додаткові системи протиповітряної оборони і боєприпаси;
  • Обладнання для інтеграції західних пускових установок, ракет і радарів з українськими системами ППО;
  • Боєприпаси для протидії безпілотним авіаційним системам;
  • 155-мм артилерійські снаряди;
  • Комерційні послуги супутникової зйомки;
  • Підтримка тренувань, технічного обслуговування та забезпечення діяльності.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.