Україна обміняла частину російських агентів з УПЦ МП на полонених

Україна залучила в обміні полоненими з росією представників розвідки країни-агресора з УПЦ МП.

06.04.2023
Україна обміняла частину російських агентів з УПЦ МП на полонених

Про це в інтерв’ю агентству Укрінформ заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов.

У цій інституції (УПЦ МП – ред.) було дуже багато представників так званої “розвідувальної спільноти російської федерації”. Частину з них ми вже обміняли на наших полонених. Це факти, які українці мають знати”, – розповів Данілов.

Він додав, що росія впливала на Україну не лише за допомогою релігійних організацій, а й через агентурну мережу, яка продовжує працювати у державі. Секретар РНБО запевнив, що Служба безпеки України (СБУ) бореться з такими діями країни-агресора.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.