На Тернопільщині судитимуть держaвного реєстрaторa через майно УПЦ МП

Держреєстратор незаконно вписав у реєстр приміщення площею понад 500 м² для релігійної громади УПЦ МП.

24.10.2023
На Тернопільщині судитимуть держaвного реєстрaторa через майно УПЦ МП

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Державний реєстратор несанкціоновано змінив дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо права власності релігійної громади на навчальний корпус площею 556,3 м², не маючи відповідних документів, які надавали право на вчинення реєстраційної дії.

Чоловік у квітні 2020 року безпідставно зареєстрував право власності на нерухоме майно по вулиці Шевченка, 55 у місті Кременець за релігійною громадою Свято-Миколаївського собору Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ (МП).

Чоловіка судитимуть за частиною 1 статті 362 ККУ — несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї.

Ця стаття передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.