Угорщина заблокувала пакет військової допомоги Україні на 500 мільйонів євро

Йдеться про восьмий транш коштів з Європейського фонду миру на озброєння, яке держави-члени Європейського Союзу передають Україні.

15.05.2023
Угорщина заблокувала пакет військової допомоги Україні на 500 мільйонів євро
Фото: умовне

Про це 15 травня повідомило агенство ANSA з посиланням на проінформоване джерело.

Транш у розмірі 500 мільйонів євро мав бути виділений наступного понеділка, 22 травня, але Будапешт заблокував рішення, нібито зажадавши “гарантій”, що Європейський фонд миру не буде використовуватись у майбутньому виключно для допомоги Україні.

“Будапешт нібито вимагав “гарантій”, що Європейський фонд миру зберігатиме свій “глобальний” горизонт у майбутньому, а не використовуватиметься лише для озброєння Києва”, – пише видання.

Нагадаємо, Угорщина відмовилась брати участь у спільній з ЄС закупівлі боєприпасів для ЗСУ.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.