Орбан вважає Закарпаття частиною Угорщини

Чому Орбан так зухвало поводиться з нашими військовими, етнічними угорцями, що потрапили до рашистів в полон?

16.06.2023
Орбан вважає Закарпаття частиною Угорщини

Юрій Дзямулич, політичний аналітик зі Закарпаття, пояснює:

“Відповідь дуже проста – він вважає Закарпаття частиною Угорщини. Так, цілком йомовірно, що у них є угорські паспорти, як у переважної більшості етнічних угорців Закарпаття.

Що в цій ситуації робити Україні –  захищати своїх громадян. Наша влада зобовʼязана зірвати  фрік-шоу Орбана всіма можливими способами.

Наші військові не раби і не товар, щоб дозволити угорській владі безкарно їх використовувати як складову власної проросійської політики”.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.