Орбан проти наміру Єврокомісії виділити Україні 50 млрд євро

Угорщина виступила проти плану Європейської комісії надати Україні більше фінансової підтримки.

30.06.2023
Орбан проти наміру Єврокомісії виділити Україні 50 млрд євро

Про це повідомляє Reuters.

Прем’єр Угорщини Орбан виступив проти плану Єврокомісії надати Україні допомогу у розмірі 50 млрд євро.

“Ясно одне: ми, угорці, не дамо більше грошей Україні, поки вони не скажуть, куди поділися близько 70 мільярдів євро”, – заявив одіозний політик.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.