Уряд Британії оголосив «історичний» пакет допомоги Україні

Він включатиме кредитні гарантії на суму три мільярди доларів для Світового банку.

21.06.2023
Уряд Британії оголосив «історичний» пакет допомоги Україні

Про це повідомляє пресслужба уряду королівства.

“Я пишаюся тим, що сьогодні ми оголошуємо про багаторічну підтримку економіки України. І протягом наступних трьох років ми надамо кредитні гарантії на суму 3 млрд доларів”, — заявив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час конференції з відновлення України у Лондоні.

Фінансування буде спрямоване на підтримку життєво важливих державних послуг, включаючи витрати на роботу шкіл і лікарень.

Сунак зазначив, що Росія обов’язково повинна заплатити за свої злочини проти українців, тому Велика Британія продовжуватиме чинні санкції проти країни-агресорки до тих пір, поки цього не станеться.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.