Фінляндія надає Україні новий пакет військової допомоги на €109 мільйонів

Це вже 16-й пакет військової допомоги від Фінляндії Україні.

25.05.2023
Фінляндія надає Україні новий пакет військової допомоги на €109 мільйонів
Фото: умовне

Фінляндія надсилає до України новий, шістнадцятий пакет військової допомоги на €109 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Фінляндії.

Пакет міститиме зенітне озброєння та боєприпаси до нього. Додаткову інформацію про вміст допомоги, способи доставки та терміни постачання не розголошують з міркувань безпеки.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.