Угорщина погрожує заблокувати санкції проти росії, якщо Україна не прибере OTP Bank із переліку спонсорів війни

Минулого тижня Національне агентство з питань запобігання корупції України оголосило, що внесло OTP Bank — найбільший угорський банк — до списку спонсорів війни через позицію керівництва банку продовжувати діяльність в рф. НАЗК веде перелік спонсорів війни — однак він не має жодного статусу і не призводить до будь-яких юридичних наслідків.

12.05.2023
Угорщина погрожує заблокувати санкції проти росії, якщо Україна не прибере OTP Bank із переліку спонсорів війни

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто погрожує блокувати санкції проти росії, якщо Україна не забере угорський OTP Bank із переліку спонсорів війни. Про це пише Euronews, передає Бабель.

Сійярто каже, що домовитися з Угорщиною «буде дуже важко».

«Те, що OTP Bank потрапив до списку міжнародних спонсорів війни в Україні — скандально й неприйнятно. Це вражає. Це обурливо. Це скандально», — заявив очільник угорського МЗС.

Він сказав, що діяльність банку відповідає міжнародним стандартам і законодавству, і його включення до списку спонсорів війни в Україні також може вплинути на санкції ЄС проти росії.

«Я чітко дав зрозуміти на зустрічі міністрів закордонних справ, що нам буде дуже важко навіть розпочати переговори щодо одинадцятого пакета санкцій, доки OTP перебуває в цьому українському списку. Ми вимагаємо, щоб українці прибрали OTP зі списку», — підкреслив Сійярто.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.