У Тернополі суд закрив справу щодо мера, який виписував собі максимальні премії

Суд не знайшов складу адміністративного порушення.

19.04.2023
У Тернополі суд закрив справу щодо мера, який виписував собі максимальні премії

Тернопільський міський районний суд закрив справу щодо мера міста Сергія Надала про його максимальні премії самому собі. Про це повідомляє «Суспільне».

Суд заявив, що Надал не встановлював розмір цих виплат, отже, він не мав дискреційних повноважень при визначенні премій.

Суддя Ірина Марциновська також зазначила, що розмір премій Надалу не перевищував максимально можливий рівень. Також суддя заявила, що Національне агентство з питань запобігання корупції мало б складати протокол про адміністративне правопорушення у присутності Сергія Надала, а не надсилати копії поштою.

Нагадаємо, 4 квітня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що мер міста Тернопіль Сергій Надал протягом 2021—2022 року преміював себе в максимальному розмірі.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.