Екс-директора львівського училища оштрафували за виписані собі премії

Франківський районний суд Львова оштрафував колишнього в. о. директора Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва за виписані самому собі премії.

13.12.2023
Екс-директора львівського училища оштрафували за виписані собі премії

У грудні 2021 року чоловік призначив собі 12 тис. грн премії, а в січні 2022 року він нарахував собі 2884 грн надбавки. При цьому він не повідомив про наявний конфлікт інтересів департамент гуманітарної політики Львівської міської ради, повідомляє Zaxid.net.

На чоловіка склали протокол за ст. 172-7 КУпАП. В суді екс-директор свою провину визнав повністю та розкаявся.

Враховуючи обставини справи, суддя Франківського райсуду Марія Мартинишин визнала екс-директора училища винним в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та оштрафувала на 3400 грн. Крім цього, він має заплатити 537 грн судових витрат. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.