Екс-директора львівського училища оштрафували за виписані собі премії

Франківський районний суд Львова оштрафував колишнього в. о. директора Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва за виписані самому собі премії.

13.12.2023
Екс-директора львівського училища оштрафували за виписані собі премії

У грудні 2021 року чоловік призначив собі 12 тис. грн премії, а в січні 2022 року він нарахував собі 2884 грн надбавки. При цьому він не повідомив про наявний конфлікт інтересів департамент гуманітарної політики Львівської міської ради, повідомляє Zaxid.net.

На чоловіка склали протокол за ст. 172-7 КУпАП. В суді екс-директор свою провину визнав повністю та розкаявся.

Враховуючи обставини справи, суддя Франківського райсуду Марія Мартинишин визнала екс-директора училища винним в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та оштрафувала на 3400 грн. Крім цього, він має заплатити 537 грн судових витрат. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.