Оштрафували керівника ветлікарні на Тернопільщині, який виписував собі премії

Керівника лікарні ветеринарної медицини, щодо якого складено 52 адмінпротоколи, притягнули до відповідальності за корупцію.

28.11.2023
Оштрафували керівника ветлікарні на Тернопільщині, який виписував собі премії

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Чоловік упродовж 2021-2022 років підписував та подавав начальнику головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області пропозиції про встановлення та виплату собі премії та надбавки за складність та напруженість в роботі, в яких самостійно визначав їх конкретний відсотковий розмір.

Тернопільський апеляційний суд залишив без змін рішення Козівського районного суду, яким визнано винним та притягнув до адміністративної відповідальності в.о. начальника Козівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Щодо керівника склали 52 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Рішенням районного суду на чоловіка накладено штраф у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.