Оштрафували керівника ветлікарні на Тернопільщині, який виписував собі премії

Керівника лікарні ветеринарної медицини, щодо якого складено 52 адмінпротоколи, притягнули до відповідальності за корупцію.

28.11.2023
Оштрафували керівника ветлікарні на Тернопільщині, який виписував собі премії

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Чоловік упродовж 2021-2022 років підписував та подавав начальнику головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області пропозиції про встановлення та виплату собі премії та надбавки за складність та напруженість в роботі, в яких самостійно визначав їх конкретний відсотковий розмір.

Тернопільський апеляційний суд залишив без змін рішення Козівського районного суду, яким визнано винним та притягнув до адміністративної відповідальності в.о. начальника Козівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Щодо керівника склали 52 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Рішенням районного суду на чоловіка накладено штраф у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.