У Тернополі шахраї вкрали у пенсіонерки майже 30 тисяч гривень

Із заявою до Кременецького райвідділу поліції звернулася жителька Ланівців 1955 року народження. Вона повідомила про те, що з її двох банківських карток щезли усі заощадження.

19.05.2023
У Тернополі шахраї вкрали у пенсіонерки майже 30 тисяч гривень

Як розповіли у поліції Тернопільщини, потерпіла в соцмережах ще у листопаді минулого року побачила оголошення про грошову допомогу для пенсіонерів, яку можна отримати через єПідтримку.

Жінка попросила доньку зареєструвати її для отримання коштів. Вона перейшла за посиланням, залишила усі анкетні дані мами та вказала номери карток та іншу особисту інформацію.

Про зникнення коштів пенсіонерка дізналася лише за кілька місяців, коли перевірила рахунки. З двох карток невідомі зняли усі гроші, а це – 26600 гривень.

Слідчі внесли цей факт в ЄРДР відповідно до частини 3 статті 190 Кримінального кодексу. Триває слідство.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.