Жителька Тернопільщини, намагаючись заробити легкі гроші, втратила 130 тис. грн

Вона переслала гроші на рахунок шахраїв.

19.06.2023
Жителька Тернопільщини, намагаючись заробити легкі гроші, втратила 130 тис. грн
Фото: умовне

Про це повідомляє поліція Тернопільщини.

За словами потерпілої в інтернеті вона знайшла оголошення про можливість легкого заробітку. Жінці запропонували зареєструватися на відповідному порталі та здійснювати блок завдань серед яких викуп товару на різних інтернет-сайтах.

“Краянка вперше внесла суму в розмірі 400 гривень, а повернулося їй 1500 гривень. Тож жінка без роздумів почала вносити на віртуальних гаманець кошти”, – розповідають у поліції. 

Загалом жителька Тернопільщини внесла близько 130 тисяч гривень. Коли ж вона захотіла вивести кошти, аферист запевнив, що це можна зробити лише заплативши комісію в розмірі 54 тисяч гривень. Після цього жінка звернулася до поліції. 

За фактом шахрайства правоохоронці Чортківського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.