У Молдові затримали чиновника мерії у справі про розкрадання фондів для біженців з України

Національний центр боротьби з корупцією (НЦБК) Молдови повідомив про затримання на три доби глави управління охорони здоров’я та соцдопомоги Кишинева Бориса Гилке й одного зі співробітників у справі про розкрадання фондів, призначених для допомоги біженцям з України.

04.05.2023
У Молдові затримали чиновника мерії у справі про розкрадання фондів для біженців з України
Фото: Борис Гилке

Про це повідомляє місцеве видання Newsmaker.

За даними слідства, підозрювані діяли у змові з чиновниками, відповідальними за Центр тимчасового розміщення біженців у молдовській столиці. Разом вони систематично забирали продукти та інші товари, що зберігалися на складі центру та були закуплені на гроші з бюджету, пожертвування громадян та іноземні гранти.

За інформацією НЦБК, підозрювані крали великими партіями харчові продукти, велику і дрібну побутову техніку, предмети меблів, постільну білизну.

Під час обшуків у затриманих виявили кілька коробок із продуктами та засобами гігієни, мікрохвильовки, електроплити, пилосос, спальні мішки та посуд, імовірно викрадені зі складу.

Прокурори продовжують розслідування.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.