У Львові виявили кілограм розлитої ртуті

Вчора, 31 липня, на вулиці Патона у Львові в дощоприймачі виявили розлиту ртуть.

01.08.2023
У Львові виявили кілограм розлитої ртуті

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

о 13:10 під час очищення колодязя дощоприймача позаду будинку №27 на вулиці Патона виявили розлиту ртуть.

“Працівниками ГУ ДСНС у Львівській області проведено збір небезпечної речовини та демеркуризацію території. Зібрано близько 1 кг ртуті”, — йдеться у повідомленні.

Надзвичайники очистили та знезаразили територію. Хто розлив ртуть, наразі невідомо.

Обставини події ще з’ясовують.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.