Пенсіонерку зі Львова можуть ув’язнити на 10 років за продаж ртуті

Правоохоронці Миколаївщини скерували до суду обвинувальний акт щодо 69-річної мешканки Львівської області, яка разом з двома своїми знайомими з Херсона планувала продати майже кілограм металевої ртуті.

09.10.2023
Пенсіонерку зі Львова можуть ув’язнити на 10 років за продаж ртуті

Як повідомляє Lviv.media, спочатку пенсіонерка перебувала вдома і телефоном давала спільникам вказівки. А чоловіки прибули до Миколаєва, де після отримання 800 тисяч доларів за товар були затримані поліцією.

Пізніше було затримано і «главу компанії». Під час обшуків у затриманих було виявлено гроші та записи із компрометуючими даними.

Фігурантам кримінального провадження оголосили про підозру. Якщо вину зловмисників буде доведено, їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.