Під підлогою будинку у Винниках знайшли 12,5 кг ртуті

Ртуть виявили розлитою і в закритих місткостях.

31.03.2023
Під підлогою будинку у Винниках знайшли 12,5 кг ртуті

Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Львівській області, 30 березня о 17:35 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Винники Львівського району на вул. І. Гонти, 4 на горищі житлового будинку під час демонтажу дерев’яної підлоги знайшли багато ртуті.

Рятувальники зібрали її механічним способом у кількості 2500 г та провели демеркуризаційні роботи. Загальна кількість ртуті – 12 500 грамів.

Зібрану ртуть передали в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення на зберігання та подальшу утилізацію.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.