Львів’янин виявив 20 кілограмів ртуті у лісосмузі

8 квітня у лісосмузі на вулиці Винниця у Шевченківському районі Львова місцевий мешканець під час прогулянки виявив чотири ємності з ртуттю.

09.04.2024
Львів’янин виявив 20 кілограмів ртуті у лісосмузі

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

У міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони повідомили, що ртуть вилучили рятувальники. Загальна маса ртуті — 20 кілограмів.

Територію лісосмуги очистили та знезаразили.

Зібрану ртуть передали для утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони ЛМР.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.