У Львові вперше прооперували дитину за допомогою робота Da Vinci Si

Львівські медики прооперували 11-річного хлопчика з онкологією.

20.03.2024
У Львові вперше прооперували дитину за допомогою робота Da Vinci Si

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Досі дітей оперували за допомогою робота, адаптованого для роботи із дорослими. З 2020 року дітям  зробили понад 40 операцій із застосуванням робота. Тепер кількість операцій планують подвоїти.

“Прооперована дитина з онкопатологією, все пройшло в нас добре. Наявність робота в нашій лікарні дозволяє не транспортувати дитину в інші установи. І діти, знаходячись у нас в стаціонарі, в нашій лікарні, не виходячи з основного корпусу можуть бути прооперовані в нашій операційній”, — розповів Андрій Дворакевич, керівник Центру хірургії дитячої лікарні святого Миколая.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.