Лікарі у Львові прооперували дитину з рідкісним захворюванням внутрішніх органів

Хлопчику Миколі 10 років. Сімʼя зі села Жорниська Львівської області.

26.04.2024
Лікарі у Львові прооперували дитину з рідкісним захворюванням внутрішніх органів

Про це повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”.

У дитини все почалося з різкого болю у животі. Спершу мама хлопчика подумала, що це отруєння і дала сину сорбенти. Однак, біль не припинялася впродовж трьох днів. Згодом Миколі стало погано і його завезли до лікарні.

При обстеженні хірурги виявили у дитини фрагментарний некроз великого сальника – рідкісне гостре хірургічне захворювання органів черевної порожнини та вторинно змінений гострий катаральний апендицит. Відтак, видалили ще й апендикс.

“Причини цього діагнозу мають широкий спектр. Це може трапитися і від легкого удару, і від певної механічної дії. Складність цього захворювання у тому, що його не видно при УЗД обстеженні і дуже не виражена клінічна картина. Тому, найчастіше можна виявити цей діагноз при лапароскопічній діагностиці. Такі випадки трапляються рідко. За весь час моєї хірургічної практики пригадую всього три таких випадки”, – розповів дитячий хірург Олександр Колодій.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.