Медики у Львові скріпили уламки кісток 28-річному чоловікові

Чоловік місяць страждав від болю через перелом лопатки.

13.06.2024
Медики у Львові скріпили уламки кісток 28-річному чоловікові

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

28-річний Михайло Кметюк родом із міста Дунаївці, що на Хмельниччині. До початку повномасштабного вторгнення працював фітнес-тренером. Мобілізували чоловіка восени 2023-го року, але через пів року звільнили з військової служби за станом здоров’я.

“Травму отримав уже вдома — на початку квітня. Тоді Михайло взяв у брата мопед, аби поїхати у справах. Наскочив на яму, не впорався з керуванням та впав. У лікарні йому зробили рентген, діагностували складний перелом лівої лопатки та наклали шину“, — йдеться у повідомленні.

Упродовж чотирьох тижнів чоловік потерпав від постійного болю та не міг рухати лівою рукою. Тож чоловік звернувся до лікарів. Потрібна була операція, не виконавши яку, чоловік міг отримати інвалідність.

Лікарі з’єднали уламки кісток за допомогою гвинтів та титанових пластин, щоб лопатка зрослася у правильному положенні. Операцію проводили під рентгенівським контролем, який потрібний для того, щоб зменшити величину операційних доступів та правильно зафіксувати кістки. Операція пройшла успішно, проте за кілька тижнів виникло нагноєння післяопераційної рани, яку медики очистили та наново зашили.

Зараз Михайло почувається добре. Він уже може потрохи піднімати та згинати ліву руку.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.