У Львові після тяжких поранень лікують рідних братів

Понад рік брати знищували ворогів на київському, запорізькому та бахмутському напрямку.

20.10.2023
У Львові після тяжких поранень лікують рідних братів

Про це повідомили на Facebook-сторінці UNBROKEN Ukraine.

Ігорю Хрущу – 24 роки, його старшому брату Роману – 30. Вони зі Львова. В мирному житті Ігор був студентом, Роман – художником, викладав в академії друкарства.

До лав ЗСУ обоє вступили добровольцями. Понад рік брати знищували ворогів на київському, запорізькому та бахмутському напрямку. Але на початку червня під час штурму ворожих позицій поблизу Бахмута Роман зазнав важкого поранення – уламки російської міни понівечили всю праву половину тіла. Тоді саме молодший брат витягнув його з-під мінометного обстрілу та допоміг дістатись найближчого укриття.

Ігор згадує: «Поки біг до брата, серце виривалось з грудей. «Вже думав про найгірше, але раптом я почув його крик. Це був крик надії – що він виживе».

Ігора ж поранило через два місяці. Того дня, поблизу Андріївки, уламки російського снаряду посікли йому ліву сідницю, відсікли великий палець правої ноги та розтрощили ліву стопу. Тому ще на етапі евакуації захиснику медики пришивали захиснику палець, аби той не втратив його.

Роман додає, що дуже радий, що брата скерували на реабілітацію саме до Львова. Тут вони знову можуть бути разом, аби надолужити втрачене спілкування та обговорити плани на майбутнє.

У центрі НЕЗЛАМНІ з братами Хрущами працювала команда хірургів, фізичних терапевтів та ерготерапевтів. За цей час загоїлись травми обох захисників, відновились також функції ушкоджених ніг.

Брати мріють про перемогу України у війні. Планують і надалі продовжувати свою боротьбу з ворогами.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.