У Львові проходить реабілітацію воїн, який підірвався на двох мінах

26-річний військовослужбовець з Донеччини Андрій Жилін на Бахмутському напрямку підірвався на двох мінах.

24.10.2023
У Львові проходить реабілітацію воїн, який підірвався на двох мінах

Про це повідомили на Facebook-сторінці UNBROKEN Ukraine.

Андрій Жилін із селища на півночі Донеччини.  З початком повномасштабного вторгнення вирішив боронити Україну.

Чоловік залишив роботу водієм та приєднався до територіальної оборони. Спершу воював на Харківщині, а потім — в Донецькій області, де й отримав поранення. Це трапилося у боях за Кліщіївку.

“Нам треба було з однієї позиції перейти на іншу, тож я пішов у розвідку. Ступаю ніби на “чисту” землю і в момент підриваюсь на міні. Втрачаю координацію, падаю та наплічником зачіпаю ще одну міну. Знову підриваюсь”, — пригадує Андрій.

Внаслідок цього військовий втрачає частину стопи, сам накладає турнікет і чекає.

“Немає ані людей, ані дерев. Лише дрони літають над головою, а сховатися ніде. Тоді я відчув шалений страх та подумав: дідько, я так хочу ще жити, я стільки всього ще не зробив”, — каже Андрій Жилін.

Побратимам вдалося знайти, витягти та евакуювати Андрія. На момент госпіталізації до лікарні у Харкові турнікет на нозі бійця пробув 11 годин. Тож стопу довелося ампутувати. На подальше лікування та реабілітацію Андрія скерували до Львова.

“Через цю операцію доводиться проходити кожному другому воїнові, який втратив частину кінцівки. Бо лише реампутація дає можливість сформувати правильну куксу для встановлення сучасного функціонального протезу”, — йдеться у дописі.

Нині захисник відновлюється після повторної ампутації та займається з фізичними терапевтами.

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.