Лікарі врятували ногу 25-річному захиснику зі Львівщини

Ілля Дмитришин з села Борщовичі Львівської області вступив до лав ЗСУ добровільно.

23.02.2024
Лікарі врятували ногу 25-річному захиснику зі Львівщини

Як повідомиляє UNBROKEN Ukraine, Ілля гадав, що у війську стане парамедиком, оскільки має медичну освіту. Утім, розподілили його у кулеметники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У її складі захисник воював на Бахмутському напрямку, де у вересні минулого року в районі Кліщіївки і отримав важке кульове поранення – в ногу. Це сталося під час ворожого штурму. Пораненого доправили в Харків, де лікарі стабілізували стан пацієнта, встановили апарат зовнішньої фіксації та потому скерували до Львова.

Пацієнт надійшов з масивним дефектом мʼяких тканин в ділянці стегна і великим дефектом стегнової кістки – близько 7 см. За порятунок кінцівки взялася команда ортопедів-травматологів.

«Спершу побороли і інфекцію і загоїлися рану, потім зафіксували стегнову кістку пластиною і заповнили кістковий дефект цементним спейсером з антибіотиком за методикою Masquelet», – розповідає ортопед-травматолог Юрій Кіт.

«Прогнози мені спершу давали, що я буду десь пів року лежати в ліжку і нічого не можна буде з цим зробити. Я дуже боявся цього. Але вже на 3-й день після першої операції я вийшов на вулицю на милицях», – каже Ілля і дякує нашим лікарям за можливість знову ходити.

Реабілітація воїна ще триває, але він вже думає про повернення на фронт.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.