Тернопільська ОВА планує витратити на ремонт вулиці 62 мільйона

На другому році повномасштабної війни Тернопільська ОВА вирішила реалізувати реконструкцію вулиці Білецької за понад 62 мільйони гривень.

31.10.2023
Тернопільська ОВА планує витратити на ремонт вулиці 62 мільйона

Як повідомляє Politerno, відповідна інформація знаходиться на сайті Prozorro.

Наіменування закупівлі – “Реконструкція вулиці Білецька в м. Тернопіль. Коригування”. Єдиний учасник та переможець – “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР” Андрія Яреми, якого давно і тісно пов’язують дружні та робочі стосунки з міським головою Тернополя Сергієм Надалом.

Замовником робіт виступає Департамент капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, іншими словами, ремонт комунальної вулиці будуть проводити за державний кошт.

Слід зазначити, що тендер на “розроблення проектної документації” для реконструкції вулиці Білецької у Тернополі Департамент капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації провів ще у 2021 році.

Вартість робіт тоді оцінили у 30 мільйонів гривень. Учасників торгів було двоє, втім, це не завадило перемозі все того ж “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТРу”.

Отже, на другий рік війни голова Тернопільської ОВА Володимир Труш вирішив, що держава не програє війну, якщо саме зараз оплатить заплановану “реконструкцію”.

Вважаємо досить показовим той факт, що тернопільський мультимільйонер Андрій Ярема, багаторічний дорожньо-будівельний партнер Сергія Надала, з яким Тернопільська міська рада на початку року підписала 2 контракти на ремонти та утримання доріг у 2023-2024 роках на майже мільярд гривень, тепер є фаворитом ще й голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша, якого теж пов’язують тісні стосунки з мером Тернополя.

До слова, нещодавно Володимир Труш вручив президентські відзнаки власникам “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТРу” Андрію Яремі та “КРЕАТОР-БУДу” Ігорю Гуді, яких тепер сміливо можна вважати партнерами.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.