Тернопільська ОВА планує витратити на ремонт вулиці 62 мільйона

На другому році повномасштабної війни Тернопільська ОВА вирішила реалізувати реконструкцію вулиці Білецької за понад 62 мільйони гривень.

31.10.2023
Тернопільська ОВА планує витратити на ремонт вулиці 62 мільйона

Як повідомляє Politerno, відповідна інформація знаходиться на сайті Prozorro.

Наіменування закупівлі – “Реконструкція вулиці Білецька в м. Тернопіль. Коригування”. Єдиний учасник та переможець – “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР” Андрія Яреми, якого давно і тісно пов’язують дружні та робочі стосунки з міським головою Тернополя Сергієм Надалом.

Замовником робіт виступає Департамент капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, іншими словами, ремонт комунальної вулиці будуть проводити за державний кошт.

Слід зазначити, що тендер на “розроблення проектної документації” для реконструкції вулиці Білецької у Тернополі Департамент капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації провів ще у 2021 році.

Вартість робіт тоді оцінили у 30 мільйонів гривень. Учасників торгів було двоє, втім, це не завадило перемозі все того ж “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТРу”.

Отже, на другий рік війни голова Тернопільської ОВА Володимир Труш вирішив, що держава не програє війну, якщо саме зараз оплатить заплановану “реконструкцію”.

Вважаємо досить показовим той факт, що тернопільський мультимільйонер Андрій Ярема, багаторічний дорожньо-будівельний партнер Сергія Надала, з яким Тернопільська міська рада на початку року підписала 2 контракти на ремонти та утримання доріг у 2023-2024 роках на майже мільярд гривень, тепер є фаворитом ще й голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша, якого теж пов’язують тісні стосунки з мером Тернополя.

До слова, нещодавно Володимир Труш вручив президентські відзнаки власникам “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТРу” Андрію Яремі та “КРЕАТОР-БУДу” Ігорю Гуді, яких тепер сміливо можна вважати партнерами.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.