Вулицю у Тернополі відремонтують за понад 60 мільйонів гривень

20 жовтня компанія “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР” виграла тендер на проведення реконструкції вулиці Білецька в Тернополі.

01.11.2023
Вулицю у Тернополі відремонтують за понад 60 мільйонів гривень

Тендер ще 11 жовтня оголосили у Департаменті капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, повідомляє видання “Тернополяни”.

Початкова вартість реконструкції становила – 62 626 680,80 гривень.

Тендер 20 жовтня виграла фірма – “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР”, запропонувавши 60 342 841,85 гривень.

Реконструкцію мають завершити до кінця 2024 року.

За більш, як 60 млн грн, фірма-переможець має провести – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівнювання поверхонь.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.