На Львівщині скасували тендер на ремонт дороги на 9 млн грн

Підрядник повинен був здійснити капітальний ремонт дороги на Самбірщині.

18.06.2024
На Львівщині скасували тендер на ремонт дороги на 9 млн грн

Суд визнав недійсним договір на капітальний ремонт комунальної дороги по вулиці Шевченка у селищі Стара Сіль, який у 2020 році уклала колишня Старосолянська селищна рада на Самбірщині з ТОВ «Шляховик-Т». Роботи мали виконати за 9,1 млн грн. Однак Держаудитслужба встановила, що переможець торгів неправильно з порушеннями визначив вартість робіт і не підтвердив відсутність боргів, повідомляє Zaxid.net.

«Через це прокуратура заявила позов про визнання недійсним договору підряду, який не відповідав вимогам тендерної документації. Суд погодився з доводами прокурора та своїм рішенням визнав спірний договір таким. За результатами вжитих заходів представницького характеру вдалося запобігти незаконному використанню бюджетних коштів», – зазначили у Львівській обласнфій прокуратурі.

Недійсним договір підряду у червні 2024 року визнав Господарський суд Львова. На сайті державних закупівель Prozorro можна знайти тендер на ремонт приблизно 2 км дороги дороги у селищі Стара Сіль вартістю 9,1 млн грн. За перемогу в аукціоні змагалися ТОВ «Екран» та ТОВ «Шляховик-Т». Дорогу мали відремонтувати до кінця 2021 року. Замовник обрав переможцем торгів «Шляховик-Т», який запропонував відремонтувати дорогу на майже 1,5 млн грн дешевше. Зазначимо, що у 2021 році, після реформи децентралізації, правонаступницею Старосолянської селищної ради стала Старосамбірська міськрада, яка й стала відповідальною за ремонт вулиці.

На аналітичному порталі YouControl йдеться, що ТОВ «Шляховик-Т» працює з 2019 року й займається будівництвом доріг і автострад. Керівником та власником компанії є Микола Карпець.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.