Тенісистів з росії та білорусі допустили на Australian Open

Але без національних прапорів і вказання своєї країни.

05.01.2023
Тенісистів з росії та білорусі допустили на Australian Open
Фото: умовне

Федерація тенісу Австралії повідомила, що не відсторонятиме російських і білоруських тенісистів від турніру Australian Open, передає “Бабель”. 

У Федерації заявили, що спортсмени з цих країн можуть брати участь у міжнародних тенісних турнірах, але без національних прапорів і вказання своєї країни. Це правило також діятиме на Відкритому чемпіонаті Australian Open 2023.

Посол України в Австралії Василь Мірошниченко закликав Федерацію наслідувати прикладу Вімблдона і заборонити участь російських і білоруських гравців.

“Я домагатимуся зустрічі з головою і генеральним директором Tennis Australia, щоб викласти позицію мого уряду та зрозуміти, чому Tennis Australia не наслідувала приклад Вімблдона”, — сказав Мірошниченко.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.