Російський телеканал “Дождь” отримав ліцензію на мовлення в Нідерландах

Відтак телеканал зможе відновити трансляцію на території ЄС.

10.01.2023
Російський телеканал “Дождь” отримав ліцензію на мовлення в Нідерландах
Фото: умовне

Про це йдеться в рішенні нідерландського регулятора від 22 грудня 2022 року, повідомляє “Європейська правда”.

У рішенні зазначається, що заявку на ліцензію “Дождь” подав 6 грудня. Комісаріат з питань ЗМІ Нідерландів розглянув усю отриману й доступну інформацію та не виявив жодної підстави відповідно до закону для відмови у видачі ліцензії. Тож російський телеканал “Дождь” отримав ліцензію на мовлення строком на п’ять років.

Ліцензія на мовлення в Нідерландах дозволить “Дождю” відновити трансляцію в кабельних мережах країн Європейського Союзу під назвою TV Rain. Рішення було ухвалене ще 22 грудня, та відповідно до закону мало бути оприлюднене протягом 15 днів.

Нагадаємо, 6 грудня національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) ухвалила рішення про анулювання ліцензії на мовлення телеканалу “Дождь” через загрозу національній безпеці та громадському порядку. Ведучого каналу оштрафували через заклики допомагати солдатам рф. Пізніше йому заборонили в’їзд до Латвії. 

Естонія і Литва слідом за Латвією з 8 грудня припинили мовлення російського телеканалу “Дождь”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.