Супроводжував вчора журналістів газети Le Monde. Пишуть про роботу ТЦК

Поїздили з групою оповіщення, порозпитували про різне військовослужбовців, які перевелися у ТЦК з бойових бригад. Мав змогу спостерігати за роботою французів – повільно, ретельно, вдумливо.

20.06.2024
Супроводжував вчора журналістів газети Le Monde. Пишуть про роботу ТЦК
На фото Володимир Молодій

Текст готують від кількох тижнів до кількох місяців. Щоб вся інформація була перевіреною, коментарі – точними, історія – гарно написаною. Не знаю, яким буде той матеріал, але і з того, очевидно, що все це з іншого світу. Того, де таке цінують і готові платити.

А сьогодні світ наш – їхав автобус, біля Золочева його зупинила поліція, водій був без військово-облікових документів. Доправили у Золочівський РТЦК. Дали повістку, повернули назад, автобус поїхав далі. В той час, коли водій був відсутній, пасажири чомусь вийшли блокувати трасу.

Пише про це видання espreso.tv. Із заголовком “На трасі Тернопіль – Львів працівники ТЦК хотіли мобілізувати водія автобуса, люди перекрили дорогу, – ЗМІ”. Вуаля, – сказали би люди з іншого світу, посміхаючись!

Жодних коментарів в ТЦК журналісти Еспресо взяти не намагалися. Ну бо і так все зрозуміло – людолови захотіли мобілізувати бідолашного водія, а люди стали на його захист. Хулі тут коментувати?

В цій, так би мовити, новині, Еспресо послалося на телеграм канал (хто би сумнівався) тернопільського видання 20 хвилин – ще одного ресурсу, який ревно стежить за стандартами і пильнує, щоб не нашкодити.

“Працівники ТЦК та СП зупинили водія автобуса”, – пишуть Еспресо, плювавши на те, що зупиняє саме поліція. І завершують текст тим, що перераховують “Скандали з представниками ТЦК”…

Ні, не тим, що пояснюють, що водій автобуса повинен і зобов’язаний був мати при собі відповідні документи. І що в цьому випадку поліція і військовослужбовці ТЦК зробили все правильно. Не тим, що некоректно в цій ситуації повелися саме пасажири, вийшовши на трасу. А перед тим – власники контори перевезень, що не подбали про таку дрібничку, як документи водія. І тим поставили під загрозу пасажирів. Хоча їх, врешті, можна зрозуміти – нащо, якшо в разі чого й так винні будуть ТЦК.

Через одинадцять хвилин після того, як Еспресо опублікували новину, їм на пошту прийшов коментар від обласного ТЦК, в якому пояснювали все, що сталося. Але чекати, перевіряти і пояснювати – не для нашого світу. В нашому лабухи працюють для лабухів. І в той час, як дрібка намагається втримати хоч щось, буквально нігтями, загал просто слухає дзижчання мух у своїх головах.

Володимир Молодій

Джерело

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.