Ірина Верещук запропонувала замінити чоловіків у ТЦК на жінок

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук прокоментувала можливість роботи жінок у Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

05.06.2024
Ірина Верещук запропонувала замінити чоловіків у ТЦК на жінок

Про це Ірина Верещук повідомила на своїй Facebook-сторінці.

“У соцмережах прочитала, що в застосунку “Резерв+” оновили дані 180 тисяч військовозобовʼязаних жінок. От вам чудові кадри для системи ТЦК, включаючи керівні посади”, – зазначила Верещук.

Міністерка наголосила, що посилений набір жінок для роботи в ТЦК може вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.