У Латвії анулювали ліцензію російського телеканалу “Дождь”

Рішення було ухвалене для забезпечення державної безпеки країни.

06.12.2022
У Латвії анулювали ліцензію російського телеканалу “Дождь”

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) ухвалила рішення анулювати ліцензію на мовлення російського опозиційного телеканалу “Дождь”.

Про це у твіттері повідомив голова ради Івар Аболіньш.

За його словами, рада дійшла висновку, що керівництво телеканалу не розуміє та не усвідомлює серйозність порушень, тому “Дождь” не може мовити на території Латвії.

Раніше NEPLP оштрафував телеканал на €10 тисяч. Штраф наклали через те, що телеканал позначив окупований Крим як частину Росії та назвав російську армію “нашою армією”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.