Нідерланди виділять €260 мільйонів на закупівлю боєприпасів для України

Йдеться про боєприпаси калібру 155-мм.

25.05.2023
Нідерланди виділять €260 мільйонів на закупівлю боєприпасів для України
Фото: умовне

Про це повідомляє Міноборони Нідерландів.

“Військова підтримка України, розширення виробничих потужностей та нові оборонні проєкти. Про це, зокрема, говорили у Брюсселі міністри оборони ЄС. Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила, що Нідерланди виділяють 260 млн євро на спільну закупівлю боєприпасів для України”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначили, що Нідерланди й надалі активно працюють над підготовкою українських бійців, яка відбувається завдяки навчальній місії ЄС. На сьогодні підготовку пройшли вже 15,2 тисячі бійців, з яких частина готувалася Нідерландами.

“Минулого тижня ми відправили до Німеччини 10 своїх солдатів, щоб вони навчали українців. Ще одне навчання за участі нідерландських військових заплановане на кінець року”, – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, у Нідерландах заявили, що готові поставити Україні винищувачі F-16.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.