Нідерланди готові поставити Україні винищувачі F-16

Для цього потрібен відповідний запит від України.

20.01.2023
Нідерланди готові поставити Україні винищувачі F-16
Фото: F-16

Про це 20 січня заявив міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра, повідомляє NL Times.

Під час парламентських дебатів 19 січня Гукстра сказав, що Кабінет міністрів Нідерландів розгляне можливість постачання винищувачів F-16 до України, якщо про це попросить український уряд.

Він зазначив, що уряд країни розгляне такий запит “неупереджено”, і що на постачання “немає табу”.

Крім того, міністерка оборони Нідерландів заявила, що Нідерланди готові допомогти оплатити сучасні танки Leopard 2, які інші країни надсилають Україні.

Нагадаємо, рф провела модернізацію літаків, які можуть створити загрозу на українському кордоні. Саме тому Україні потрібні західні зразки техніки.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.