Польща затвердила графік тренувань українських пілотів на F-16

Самі винищувачі Польща не зможе передати, оскільки сама їх потребує.

02.06.2023
Польща затвердила графік тренувань українських пілотів на F-16

Польський премʼєр-міністр Матеуш Моравецький підтвердив, що його країна навчатиме українських пілотів польотам на американських винищувачах F-16.

Про це він заявив на полях Європейського політичного саміту в Молдові 1 червня, повідомляє «Польське радіо».

Моравецький зазначив, що графік навчань уже визначений, однак підкреслив, що самі винищувачі Польща не зможе передати, оскільки сама їх потребує.

Крім того, глава польського уряду закликав країни, які мають зенітно-ракетні комплекси Patriot, передати їх Україні.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.