У магазинах польської мережі “Biedronka” з’являться українські продукти

“Biedronka” одна з найпопулярніших мереж супермаркетів у Польщі.

01.06.2023
У магазинах польської мережі “Biedronka” з’являться українські продукти

Про це пише інформаційний портал Польщі “Іn Рoland”.

З 1 червня в усіх магазинах мережі “Biedronka” з’являться українські товари. Зокрема, можна буде придбати: пельмені, вареники, налисники, сало зі спеціями, варену та копчену ковбасу, фруктовий чай, каву зі Львова, сухарики, солодощі, цукерки, насіння, кукурудзяні палички, зефір, кетчуп, гірчицю, квас та пиво.

Видання зазначає, що які б смачні не були продукти в польських магазинах, а все одно хочеться скуштувати щось своє, рідне. Особливо це стосується тих, хто у Польщі вже давно. Звісно ж їжа родом з України не замінить дому, але принаймні подарує гарний настрій. А ще — це чудова нагода пригостити своїх нових іноземних друзів, влаштувати пікнік та розповісти більше про гастрономічні вподобання українців.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.