Колишньому ведучому «Дождя» заборонили в’їзд до Латвії

Протягом місяця Олексій Коростельов може оскаржити рішення в Адміністративному окружному суді.

09.12.2022
Колишньому ведучому «Дождя» заборонили в’їзд до Латвії

Глава МВС Латвії Крістап Еклонс, розглянувши пропозицію латвійської Служби держбезпеки (VDD), вніс колишнього ведучого телеканалу «Дождь» Олексія Коростельова до «чорного списку». Про це повідомляє Delfi.

Відповідно до цього рішення, Коростельову заборонено в’їзд на територію Латвії. Журналіст живе в Грузії й у нього немає латвійських візи чи посвідки на проживання, тому влада Латвії не може притягнути його до кримінальної відповідальності.

1 грудня Олексій Коростельов скаав у прямому ефірі «Дождя», що телеканал «зміг допомогти» російським військовим. Він вимовив цю фразу, пропонуючи глядачам повідомляти каналу про порушення під час мобілізації в Росії. Пізніше його звільнили за «обмовку».

За оцінкою VDD, зроблені у програмі заяви спрямовані проти інтересів національної безпеки Латвії та створюють хибне враження про російську армію, заохочуючи громадське співчуття до агресорів. Служба державної безпеки Латвії рекомендувала МВС внести Коростельова до чорного списку.

6 грудня Національна рада з електронних ЗМІ Латвії відкликала у телеканалу «Дождь» ліцензію на мовлення через ефір із фразою про допомогу російським військовим та кілька інших порушень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.