Рада музеїв Німеччини оголосила бойкот російським музейникам

Вони припинили співпрацю з росією.

16.02.2023
Рада музеїв Німеччини оголосила бойкот російським музейникам
Фото: умовне

Німецький національний комітет міжнародної ради музеїв (ICOM Німеччини) оголосив бойкот російському представництву та припинив співпрацю з росією. Про це повідомили на сайті організації. 

ICOM Німеччини закликає відсторонити представників російського національного комітету від усіх міжнародних організацій і більше не допускати російські делегації або членів на заходи, а також виключити ICOM russia зі світової асоціації. 

Представники Німеччини заявили, що відтепер не братимуть участь у заходах, на яких будуть присутні представники ICOM росії або російські музейники.

Вони підкреслили, що систематичне пограбування українських музеїв, яке, згідно з сучасними відомостями, підтримується російськими музейниками та є прикладом етичного порушення, більше не повинно залишатися без коментарів. Репортажі та світлини з українських музеїв говорять зрозумілою мовою.

“Загарбницька війна росії проти України знущається з міжнародного права, Гаазькою конвенцією та кожною базовою суспільною нормою. З такою державою не може бути нормальних стосунків – навіть у музейній сфері. Ми не можемо бути трибуною для російського прапора і не можемо бути гостями під одним дахом. Зрештою, музеї також є політичними акторами й повинні позиціонувати себе. Більше не можна погоджуватися з тим, що у зоні музею удають, ніби війни не було, нібито ICOM russia може діяти так, наче нічого не сталося”, – заявила рада директорів ICOM Німеччини.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.