Німеччина закриє майже всі консульства росії

Так, москва повинна остаточно згорнути роботу своїх чотирьох дипвідомств до 31 грудня 2023 року.

31.05.2023
Німеччина закриє майже всі консульства росії

Німеччина відкликала дозвіл на роботу чотирьох із п’яти консульств росії в ФРН у відповідь на обмеження чисельності німецьких держслужбовців на російській території. Про це повідомляє Spiegel.

Речник німецького МЗС у Берліні оголосив, що ФРН закриває чотири російські консульства і таким чином реагує на скорочення росією до 350 осіб кількості усіх працівників німецьких диппредставництв та інших організацій, як-от Гете Інститут.

Ще одне генконсульство та посольство росії в Німеччині зможуть продовжувати роботу.

Речник німецького МЗС зазначив, що таке рішення створює “структурний і кадровий паритет”.

Водночас ФРН від листопада закриває три своїх консульства в росії на вимогу влади цієї держави – у Калінінграді, Єкатеринбурзі та Новосибірську. Відповідне рішення російської влади в німецькому МЗС назвали ескалацією.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.