​На в’їзді в Київ затримали священника УПЦ МП, який закликав до зриву мобілізації

Прикордонники передали його співробітникам Служби безпеки.

19.06.2023
​На в’їзді в Київ затримали священника УПЦ МП, який закликав до зриву мобілізації

Днями вкотре на в’їзді в Київ прикордонники зупинили для перевірки священника УПЦ московського патріархату. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

У мобільному телефоні клірика виявили проросійський контент. А саме – в одній з російських соцмереж були пости проросійського характеру. Також у фейсбуку чоловік підписаний на низку російських сторінок.

Крім цього, з перевірки листувань стало відомо, що священник неодноразово здійснював грошові перекази на рахунки у рф.

Ще уродженець Києва 1980 року народження хотів зробити «знак вніманія мальчіку», бо той «харошенькій».

Під час перевірки у відкритих джерелах інформації відносно цього священника з’ясувалося, що чоловік закликав до зриву мобілізації до лав ЗСУ, у 2015 році закликав українців ухилятися від військової служби, посилаючись на заповідь «Не вбий», поширював брехливу інформацію про Революцію Гідності тощо.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.