Львівський Стрий отримав 4 мікроавтобуси від німецького міста-побратима

Стрийська делегація на чолі з першим заступником міського голови Миколою Дмитришиним з офіційним візитом відвідала німецьке місто-побратим Дюрен.

02.06.2023
Львівський Стрий отримав 4 мікроавтобуси від німецького міста-побратима
Фото: Стрийська міськрада

Про це повідомляє пресслужба Стрийської міської ради.

“Під час зустрічі в мерії з Ролф-Петером Хоном, першим заступником бургомістра, Стефаном Вешке, головою фракції Християнсько-демократичної партії та Едвардом Шульцом, відповідальним за гуманітарні проєкти, обговорили чергову співпрацю між нашими містами”, – йдеться у повідомленні.

Стрияни отримали вагому допомогу від німецьких колег. У Стрий поїдуть 4 мікроавтобуси для потреб громади та ДСНС, які дюренська мерія офіційно передала стрийській. Ключі особисто вручив бургомістр Дюрена Франк Пітер Урліх.

“Дякуємо меру Дюрена пану Урліху, Едварду Шульцу, Герхарду Сюру та всім, хто сприяв, щоб ці машини поїхали до Стрия”, – додали у Стрийській міськраді.

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року Стрий підписав договір про співпрацю із Люксембурзьким Еш-сюр-Альзеттом.  

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.