Посол Таджикистану відвідав могилу брата президента своєї країни у Рава-Руській

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Давлаталі Назрізода та радник Посольства Республіки Таджикистан Хуршед Алімуродзода відвідали Раву-Руську, що вшанувати пам’ять загиблого брата Президента Таджикистану Емомалі Рахмона.

01.09.2023
Посол Таджикистану відвідав могилу брата президента своєї країни у Рава-Руській

Про це повідомила Рава-Руська міська рада.

Брат Президента Таджикистану Файзіддін Рахмонов відбував військову службу в Раві-Руській, де загинув 1959 року внаслідок нещасного випадку. Оскільки мусульманські звичаї забороняють переносити прах померлого, його поховали на міському цвинтарі.

Разом з міським головою Рава-Руської представники посольства також відвідали могили українських військових, які віддали своє життя на захист суверенітету та безпеки нашої країни.

“Цей знак поваги до загиблих захисників зі сторони Надзвичайного і Повноважного Посла та міського голови має особливе значення для нашої спільності. Це вираз глибокої поваги та вдячності до тих, хто віддав своє життя у боротьбі за наше майбутнє”, – йдеться у повідомленні.

Міський голова Рави-Руської Іван Івануса подякував за цей важливий візит.

“Такі заходи є доказом не лише міцних дипломатичних відносин, а й теплих родинних зв’язків, які об’єднують наші народи, в такий непростий для України час. Цей акт вшанування несе в собі позитивне послання щодо дружби та співпраці між нашими країнами”, – підсумували у дописі.

До слова, Таджикистан вважається авторитарним режимом з відстутньою свободою волевиявлення.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.