На Львівщині збудують автошлях в обхід Рави-Руської

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) планує надати фінансування для капітального ремонту дороги М-09 на ділянці Львів – Рава-Руська з будівництвом об’їзної дороги.

19.04.2023
На Львівщині збудують автошлях в обхід Рави-Руської

Про це 19 квітня повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький. 

Через збільшення кількості автоперевезень на під’їзді до пункту пропуску «Рава-Руська – Гребенне» утворюються черги з великовагового автотранспорту до 20 кілометрів. Щодня дорогою М-09 на ділянці від Львова до Рави-Руської курсують близько 19 тисяч автомобілів.

“Щоб розвантажити цей шлях та відвести трафік великогабаритного транспорту від населених пунктів, адже це не лише питання комфорту, йдеться про безпеку для учасників дорожнього руху, вирішили збудувати автошлях в обхід Рави-Руської”, – зазначив Козицький.

Львівська ОВА, Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області і Рава-Руська міська рада підписали меморандум про взаємодію та співробітництво. 

Документ передбачає, що:

  • Львівська ОВА співфінансуватиме 50% від необхідної суми на виготовлення проєктної документації у майбутньому договорі. 
  • Рава-Руська міська рада виступить замовником робіт з виготовлення проєкту та співфінансуватиме решту 50%. 
  • Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області зобов’язалася надати іншим сторонам необхідну інформацію для виготовлення проєктної документації та отримати проєктну документацію на будівництво разом із проєктами землеустрою для оформлення права на земельні ділянки, які знадобляться для будівництва, в тому числі шляхом їхнього викупу. 

“Окупант блокує морські перевезення, тому основне навантаження йде на автошляхи. Наше завдання зараз – спільно подбати про те, щоб вони були максимально проїзними та безпечними. Працюємо над цим як з усіма профільними службами у нашій державі, так і з закордонними партнерами”, – підсумував Козицький. 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.