У передмісті Львова мешканці хочуть самостійно латати дорогу

У Брюховичах поблизу Львова утворились великі ями, внаслідок цього асфальтне покриття максимально зруйноване.

29.01.2024
У передмісті Львова мешканці хочуть самостійно латати дорогу

Про це повідомив Володимир Великий у Facebook-спільноті “Наші Брюховичі”.

“Пропоную зібрати кошти і купити кільканадцять мішків холодного асфальту… нехай адмін групи надасть усім в приват номер карти, і я вже готовий задонатити. В групі 8000 учасників, і якщо з кожного від 50 грн (є тут такі що дадуть і за десятьох), вистачить і на матеріали, і на оплату працівників. Іншого способу позбутись ям за кілька днів немає! Збираєм кошти, зберігаєм чеки, знаходимо виконавців, латаєм ями, далі – подаєм до суду на компенсацію, юристи надіюсь тут є і допоможуть… Якщо сьогодні об’явити збір, до середи ям вже не буде… думайте, але не довго, бо скоро всі щоденно будем міняти порвану гуму на колесах…” – йдеться у повідомленні.

Дорога Брюховичі-Львів знаходиться у жахливому стані. Ями з гострими краями нівечать колеса автомобілів.

Мешканці вирішили самоорганізуватись і зібрати кошти на хоч якийсь ремонт. А паралельно подати до суду на міську раду за бездіяльність.

Що з того вийде – побачимо. Але ініціатива цікава.

Можливо такий прецедент набуде послідовників у інших мікрорайонах міста.

У Садового звикле перекидають всю відповідальність на низові структури.

Отож, почекаємо до травня?

Також слід зауважити бездіяльність патрульної поліції, яка не зауважує аварійність сполучення.

 

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.