На самовільне будівництво у Брюховичах Львівська міськрада видала ще три «містобуди»

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев підписав 6 червня ще три накази про затвердження містобудівних умов та обмежень (МУО) на масштабне будівництво на території колишнього профілакторію у Брюховичах. Це будівництво почалося ще до отримання необхідних дозволів.

07.06.2024
На самовільне будівництво у Брюховичах Львівська міськрада видала ще три «містобуди»

Власниками понад п’яти гектарів території колишнього профілакторію у Брюховичах стали люди, прямо пов’язані з Ігорем Карачуном – сином співвласника мережі супермаркетів АТБ Віктора Карачуна, повідомляє NGL.media.

Попри відсутність МУО та інших дозволів, там розгорнули масштабне будівництво принаймні чотирьох споруд. Станом на 21 травня дві великі будівлі перебували на етапі першого поверху, ще дві менші – уже на етапі другого поверху.

Не відвідавши ділянку, головний архітектор Львова Антон Коломєйцев видав 16 травня перший наказ про затвердження МУО на будівництво на одній із ділянок для «відпочинково-оздоровчого комплексу з приміщеннями для тимчасового проживання та приміщеннями водно-оздоровчого призначення».

Після звернень NGL.media працівники міської інспекції ДАБК виїхали на місце, оглянули ділянку і скерували в ДІАМ лист-скаргу щодо виявленого самочинного будівництва.

Незважаючи на офіційно зафіксований факт самовільного будівництва, Антон Коломєйцев підписав 6 червня ще три дозволи на будівництво комплексу і на ділянках Наталії Биби, Дениса Синенка та Ігоря Карачуна.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.