Житель Львівщини намагався незаконно ввезти партію електронних сигарет в Україну

Контрабанду виявили на українсько-польському кордоні.

31.05.2023
Житель Львівщини намагався незаконно ввезти партію електронних сигарет в Україну

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Рейсовий мікроавтобус зупинили для перевірки у пункті пропуску «Рава-Руська». 35-річний водій слідував смугою руху «зелений коридор», яка дозволяє перевозити товари без декларування та митного оподаткування.

Під час перевірки авто оглядовики встановили, що окрім пасажирів та їх особистих речей, уродженець Львівщини намагався незаконно перемістити через кордон електронні сигарети. 

“Під час огляду багажного відділення прикордонники спільно з митниками виявили електронні сигарети різних найменувань у кількості 1200 шт. За цим фактом працівниками митниці складено протокол. Сума оцінки буде встановлено додатково”, – повідомили у відомстві.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.